7ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός Μουσικής της Unesco - Οι βραβευμένοι μαθητές μας
Νέα Σπουδαστών

7ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός Μουσικής της Unesco - Οι βραβευμένοι μαθητές μας

Συγχαρητήρια σε όλους τους νέους σπουδαστές που με αξιοσύνη διαγωνίστηκαν στον 7ο Πανελλήνιο διαγωνισμό της Unesco, ο οποίος έλαβε χώρα στο Ωδείο Φίλιππος Νάκας στις 11-12 και 13 Νοεμβρίου.

Συγχαρητήρια στην Αντωνία Χαιρετάκη και τη Δέσποινα Πουλιάση, σπουδάστριες μονωδίας στην τάξη Βασιλικής Καραγιάννη, που απέσπασαν Γ' Βραβείο και έπαινο αντίστοιχα.

Συγχαρητήρια και στους τρεις σπουδαστές πιάνου του Ωδείου Φίλιππος Νάκας, μαθητές στην τάξη της Λητούς Θώμου.

Απέσπασαν: o Νικόλας Καπογιάννης το 3ο βραβείο στην κατηγορία εφήβων 12-15 ετών, o Βασίλης Τσίπας το 2ο βραβείο στην κατηγορία εφήβων 15-18 ετών και ο Μιχάλης Παπαδόπουλος έπαινο στην κατηγορία ενηλίκων.

Ευχή για όλους τους σπουδαστές μας, να κοιτάνε πάντα μπροστά και να θέτουν όλο και πιο υψηλούς στόχους!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ